16 Nisan 2021 Cuma / 5 Ramazan 1442
 
Sınıf Listeleri

Kur'an ve Tefsir Sınıfı

Dersleri 10 hafta boyunca Zoom programına dahil olarak takip edecek olan "Kayıtlı" öğrencilerimizin listesi aşağıdadır.


Listede adı bulunmayan öğrenciler, "Özel" öğrencilerimiz olarak dersleri Youtube kanalımızdan canlı olarak takip edeceklerdir.


Dersleri Zoom programından veya Youtube kanalımızdan takip edecek bütün öğrencilerimiz, http://www.tidef.org/icerik sayfamızdaki 7-14. maddeleri lütfen okusunlar.

 

 

KUR'AN VE TEFSİR SINIFI

 

SIRA

ADI

SOYADI

BÖLGESİ

1 Abdullah Önder İç Anadolu
2 Abdullah  Şen Doğu Anadolu
3 Abdullatif Doğru Akdeniz
4 Abdurrahim Çiftçi Güneydoğu Anadolu
5 Adil  Meşhuroğlu Güneydoğu Anadolu
6 Ahmet Afacan İç Anadolu
7 Ahmet Ozan  Öner Doğu Anadolu
8 Ahsen Albayrak Marmara
9 Ahsen  Öztürk  Marmara
10 Amine Türkben Marmara
11 Arife Eraslan Marmara
12 Arzu Arslan  İç Anadolu
13 Aslı Şen Doğu Anadolu
14 Aslıgül  Yılmaz  İç Anadolu
15 Aslıhan  Çağala Doğu Anadolu
16 Ayfer Çifçi Doğu Anadolu
17 Aynur  Çiftçi  Akdeniz
18 Aynur Sapci İç Anadolu
19 Aysel Kölge Güneydoğu Anadolu
20 Ayşe Altın İç Anadolu
21 Ayşe Bağlam İç Anadolu
22 Ayşe Bütün Doğu Anadolu
23 Ayşe Eken Marmara
24 Ayşe  Şen  Güneydoğu Anadolu
25 Ayşe Turkmen Karadeniz
26 Ayşe Beyza Çetiner İç Anadolu
27 Ayşegül Alpboga Güneydoğu Anadolu
28 Ayşegül  Bodur Marmara
29 Ayşegül  Kaya Güneydoğu Anadolu
30 Ayşegül Tanus İç Anadolu
31 Ayşegül Yüksel İç Anadolu
32 Ayşenur  Açıkgöz  Marmara
33 Ayşenur  Kaya Doğu Anadolu
34 Ayşenur Yiğit Ege
35 Azime Doğan İç Anadolu
36 Bahar Demir Doğu Anadolu
37 Bahar Eren Güneydoğu Anadolu
38 Belkıs Uyar Ege
39 Berfu Polat Doğu Anadolu
40 Betül  Argın  Ege
41 Betül Bozali Karadeniz
42 Betül Koçak Doğu Anadolu
43 Betül Şahin Karadeniz
44 Betül Taşkın Karadeniz
45 Beyza Karaman Akdeniz
46 Beyza Nur  Kalaz Karadeniz
47 Beyza Nur Selimoğlu  Marmara
48 Beyzagül Öztürk Marmara
49 Birsen Yayla Doğu Anadolu
50 Bünyamin  Çelik  Güneydoğu Anadolu
51 Büşra Çalışkan Marmara
52 Büşra Ergün Marmara
53 Büşra Erkol Güneydoğu Anadolu
54 Büşra  Semiz  Ege
55 Büşra Tasmanoğlu Güneydoğu Anadolu
56 Büşra Turhan Marmara
57 Cahide Hamzaoğlu Güneydoğu Anadolu
58 Cansel Yılmaz Marmara
59 Cennet  Yıldız  İç Anadolu
60 Ceylan Buğatekin  Doğu Anadolu
61 Çağla Alim İç Anadolu
62 Derya Okçu Akdeniz
63 Dilber Kaynak Ege
64 Dilruba Erek Karadeniz
65 Dudu Balı Ege
66 Dudunur Sandıraz Ege
67 Ebrar Küçük Marmara
68 Ebru Topal Marmara
69 Eda Emen Doğu Anadolu
70 Edanur Güzelbey Marmara
71 Ekrem Demirel Akdeniz
72 Elanur  Öztürk  Doğu Anadolu
73 Elif  Altıntaş  Karadeniz
74 Elif Deniz Marmara
75 Elif Gültekin  Marmara
76 Elif Kaya Marmara
77 Elif Kaya Doğu Anadolu
78 Elif Öztoprak Marmara
79 Elif Topçu Karadeniz
80 Elif Doğru Marmara
81 Elif Nursena Kocager Güneydoğu Anadolu
82 Elif Şule Öztürk İç Anadolu
83 Emine Hazıroğlu  Marmara
84 Emine Noyat Marmara
85 Emine Şahin Güneydoğu Anadolu
86 Emine Taş Güneydoğu Anadolu
87 Emine Beyzanur  Önal Karadeniz
88 Emine Zişan  Çeliker Güneydoğu Anadolu
89 Enfal Falay  Güneydoğu Anadolu
90 Esma Çelik Doğu Anadolu
91 Esma  Kılıç Güneydoğu Anadolu
92 Esma Öztürk Doğu Anadolu
93 Esra Demirkol  Doğu Anadolu
94 Esra  Ergün  Marmara
95 Esra Güzel  Doğu Anadolu
96 Esra Özdemir İç Anadolu
97 Esra  Tosun İç Anadolu
98 Esra Zuhur Güneydoğu Anadolu
99 Eylem Yıldiz Doğu Anadolu
100 Fadime Altun Marmara
101 Fadime Emre Marmara
102 Fadime Nimet Nişli Doğu Anadolu
103 Fatıma Ay Doğu Anadolu
104 Fatime Burak Güneydoğu Anadolu
105 Fatime Değer Akdeniz
106 Fatma Aktaş İç Anadolu
107 Fatma  Aydın  İç Anadolu
108 Fatma Boğaz Akdeniz
109 Fatma Çiloğlu Karadeniz
110 Fatma Gür Karadeniz
111 Fatma Keskin Doğu Anadolu
112 Fatma  Kılınç Marmara
113 Fatma Saltan Doğu Anadolu
114 Fatma Üzmez İç Anadolu
115 Fatma  Zengin  Doğu Anadolu
116 Fatma Gül Öznomen İç Anadolu
117 Fatma Nur Pilavcı İç Anadolu
118 Fatma Nur  Sağlam Karadeniz
119 Fatmanur Karaca İç Anadolu
120 Fazilet Şahin Marmara
121 Ferga Nur Sarı İç Anadolu
122 Ferhan Zeynep  Mutlu  Ege
123 Feyza Bilir Marmara
124 Feyza Nur Taştan Doğu Anadolu
125 Feyzanur Gül Marmara
126 Fidan Tuncer Güneydoğu Anadolu
127 Gamze Keskin Doğu Anadolu
128 Gülben Taşdemir Akdeniz
129 Gülcan Demircan Güneydoğu Anadolu
130 Gülhanım Işık  Marmara
131 Gülperi Yılmaz İç Anadolu
132 Gülseren Güneş Akdeniz
133 Gülsün  Karan  Doğu Anadolu
134 Gülüzar İçelli Marmara
135 Gülüzar  Küçük Karadeniz
136 Habibe  Atçakan  Marmara
137 Habibe  Tandoğan  Ege
138 Habibe Yılmaz İç Anadolu
139 Habip Kaya Marmara
140 Handan Altuntaş Tayfur Marmara
141 Hanife Alağaş Güneydoğu Anadolu
142 Hanife Pazar Marmara
143 Hasan Boyalan Güneydoğu Anadolu
144 Hatice Akpinar Doğu Anadolu
145 Hatice Aktan Güneydoğu Anadolu
146 Hatice Arkalı Akdeniz
147 Hatice Diri Güneydoğu Anadolu
148 Hatice Görgülü Ege
149 Hatice Gülaçtı Akdeniz
150 Hatice Kalender Karadeniz
151 Hatice Karatay Ege
152 Hatice Köse Ege
153 Hatice Sağlam İç Anadolu
154 Hatice  Yararoğlu  İç Anadolu
155 Hatice  Yılmaz  Marmara
156 Hatice Nur Epcim Karadeniz
157 Hatice Nur Nefise Demirel Ege
158 Haticetül Kübra  Tülü İç Anadolu
159 Haticetülkübra Abbasioğlu İç Anadolu
160 Havva  Altuntaş Ege
161 Haydar Özdemir Güneydoğu Anadolu
162 Helime Daldal Akdeniz
163 Helin  Durmuş  Güneydoğu Anadolu
164 Hicret Keklik İç Anadolu
165 Hilal Çakar Doğu Anadolu
166 Hilal Gülsüm Teke Karadeniz
167 Hübeyit Karakoca İç Anadolu
168 Hülya Sekendiz Doğu Anadolu
169 Hümeyra Çelik Marmara
170 Hüseyin Göçer İç Anadolu
171 İbrahima Alim İç Anadolu
172 İkranur Altuntop Marmara
173 İlker Geçer Güneydoğu Anadolu
174 İlknur Keskin Marmara
175 İrem Atlı Karadeniz
176 İsmail Çalık Ege
177 İsmail Furkan Duman Marmara
178 Kevser Doğan Güneydoğu Anadolu
179 Kevser Türk Marmara
180 Kevser Uysal Marmara
181 Kevser Sena Erdoğdu İç Anadolu
182 Keziban Nevruz İç Anadolu
183 Kübra Ay Doğu Anadolu
184 Kübra  Boz Marmara
185 Kübra Çelik Doğu Anadolu
186 Kübra Ekinci Güneydoğu Anadolu
187 Kübra Ergün Marmara
188 Kübra Küpeli Marmara
189 Leyla Ağdalyan Güneydoğu Anadolu
190 Leyla Yıldırım  Doğu Anadolu
191 Mediha Dev Güneydoğu Anadolu
192 Mehmet  Savaş Güneydoğu Anadolu
193 Mehmet Sezen Güneydoğu Anadolu
194 Mehmet Akif  Kahraman  Ege
195 Mehmet Ali Ay Doğu Anadolu
196 Melek Torun Güneydoğu Anadolu
197 Meliha Aldoğan Doğu Anadolu
198 Melike Dursun Doğu Anadolu
199 Melike Karasungur Doğu Anadolu
200 Melike Tepeyurt Marmara
201 Melike Yerlikaya Akdeniz
202 Merve Demirel İç Anadolu
203 Merve Günay Ege
204 Merve Haşlamaz İç Anadolu
205 Merve İslamoğlu Karadeniz
206 Merve Okumuş Akdeniz
207 Merve Toptik Güneydoğu Anadolu
208 Meryem Bostan Marmara
209 Meryem Rayhan Akdeniz
210 Meryem Yakşi Doğu Anadolu
211 Meyrem  Zengin  Doğu Anadolu
212 Meryem Azra Erdoğan Doğu Anadolu
213 Mete Akcan Marmara
214 Mikail Yakut Doğu Anadolu
215 Muhammed Enes Sabuncu Güneydoğu Anadolu
216 Mustafa  Göksu Akdeniz
217 Mustafa Kabakçılı Marmara
218 Mustafa Öztürk Güneydoğu Anadolu
219 Müberra Aktürk Güneydoğu Anadolu
220 Müberra Aydın Marmara
221 Mücella Tapan Doğu Anadolu
222 Mürüvvet  İpek Ege
223 Nargis Yaqobi Ege
224 Nazife Mutluer  Marmara
225 Nebahat Kabalı Karadeniz
226 Nefise Çeliker Güneydoğu Anadolu
227 Nefise Ünal Marmara
228 Nesibe Duran Karadeniz
229 Nesibe Feyza  Büyükdinç  Marmara
230 Nesibe Zehra Sorkun Marmara
231 Nesime Yılmaz Marmara
232 Nisanur Akgün Marmara
233 Nur Şevval  Karkaş Doğu Anadolu
234 Nuran  Kanarya  Doğu Anadolu
235 Nuray  Acar İç Anadolu
236 Nurdan  Ayaz Akdeniz
237 Nurdan Keskin Doğu Anadolu
238 Nurgül  Dirier  Güneydoğu Anadolu
239 Nurgül Yılmaz Marmara
240 Nurhan Kalkan Doğu Anadolu
241 Osman Karakoç İç Anadolu
242 Osman Sezgin Doğu Anadolu
243 Ömer Derin Doğu Anadolu
244 Ömer Şahbudak Akdeniz
245 Ömer Taş Doğu Anadolu
246 Özcan Erdoğdu Marmara
247 Özcan  Karakuş  Güneydoğu Anadolu
248 Özlem Ataş Marmara
249 Özlem Dengiz Dağ Doğu Anadolu
250 Öznur Apaydın İç Anadolu
251 Pervin Öner Ege
252 Rabia Karaman Marmara
253 Rabia Nur  Tüfekçi  Marmara
254 Rahime Daş Güneydoğu Anadolu
255 Raif Aktaş Marmara
256 Rana Özkırşehirli İç Anadolu
257 Reyhan Kalkan Marmara
258 Reyhan Karasakal  Güneydoğu Anadolu
259 Rıdvan  Tokgöz Marmara
260 Rukiye Akbulut Marmara
261 Rukiye Atılgan Güneydoğu Anadolu
262 Rukiye İlik Güneydoğu Anadolu
263 Rümeysa Aktaş Marmara
264 Rüveyda Aşcı İç Anadolu
265 Rüveyda Nigar İç Anadolu
266 Sabit Can  Bayraktar Akdeniz
267 Sabriye Serdem Konuk İç Anadolu
268 Safiye Çeber Marmara
269 Samet Kocabıyık Ege
270 Saniye Süngür Marmara
271 Sariye Özmantar  Güneydoğu Anadolu
272 Sebile Yıldız İç Anadolu
273 Seçil Kızılkaya Doğu Anadolu
274 Seda Şeyda  Gözübüyük  Güneydoğu Anadolu
275 Sefa Topcu İç Anadolu
276 Seher Değirmenci Doğu Anadolu
277 Selma Kuyucu Marmara
278 Selva Kahveci Marmara
279 Semiha Ekinci Doğu Anadolu
280 Sena Nur Panzehir Marmara
281 Serap Günçe Marmara
282 Serkan Yorgun Güneydoğu Anadolu
283 Sevda Hanilçi İç Anadolu
284 Sevde Sarı Ege
285 Sevdenur Tabiloğlu Karadeniz
286 Sevgi Uzun Marmara
287 Sevilay Erdoğan Ege
288 Seyyid Enes Kılıç Güneydoğu Anadolu
289 Sibel ER Güneydoğu Anadolu
290 Songül Ekinci Marmara
291 Sueda Akkuş Marmara
292 Sultan Deniz Güneydoğu Anadolu
293 Sultan Turan İç Anadolu
294 Sümeyra  Bozkurt Güneydoğu Anadolu
295 Sümeyya hatun  Çabuk  İç Anadolu
296 Sümeyye Balcı Marmara
297 Sümeyye Bektaşoglu Karadeniz
298 Sümeyye Burak Güneydoğu Anadolu
299 Sümeyye Karabacak İç Anadolu
300 Sümeyye  Özoy Güneydoğu Anadolu
301 Sümeyye Öztürk İç Anadolu
302 Sümeyye  Şahin  Marmara
303 Sümeyye  Yıldız  Doğu Anadolu
304 Şaban  Tarhan  Güneydoğu Anadolu
305 Şerife Şahin Marmara
306 Şeyda Semiz Marmara
307 Şeyma  Semiz Marmara
308 Şeyma Toptik Güneydoğu Anadolu
309 Şeyma Nur  Oruk Doğu Anadolu
310 Şule Çakır Akdeniz
311 Şüheda Börü Güneydoğu Anadolu
312 Tuba Saymaz Marmara
313 Tuğba  Dikbaş Marmara
314 Tuğba Doğan İç Anadolu
315 Tuğba İpekten Doğu Anadolu
316 Tuğba  Tekkoyun  Ege
317 Ülkü Yegin İç Anadolu
318 Ümmü Gülsüm Saka Karadeniz
319 Ümmü Habibe Serkan İç Anadolu
320 Ümmügülsüm Kabakçılı Marmara
321 Ümmühan  Bayrakçı Marmara
322 Ümmühan Taşer Karadeniz
323 Velat  Özses Doğu Anadolu
324 Yasemin Ardıç Karadeniz
325 Yasemin Çendeoğlu Marmara
326 Yasemin  Keskin  Marmara
327 Yeter Sinaci Marmara
328 Yunus Özmen Güneydoğu Anadolu
329 Yurdan Ertuğay  İç Anadolu
330 Yusuf Aksoy Güneydoğu Anadolu
331 Zahide Büyükli Marmara
332 Zehra Demirer Güneydoğu Anadolu
333 Zehra Turhan İç Anadolu
334 Zehra Yavuz İç Anadolu
335 Zehra Nur Görhan Güneydoğu Anadolu
336 Zeynep Abi İç Anadolu
337 Zeynep Aydın Marmara
338 Zeynep Bayrakçı Akdeniz
339 Zeynep Bütün Doğu Anadolu
340 Zeynep Dalga Doğu Anadolu
341 Zeynep  Karakaş  Doğu Anadolu
342 Zeynep Kaya Güneydoğu Anadolu
343 Zeynep Keskin  Akdeniz
344 Zeynep Mısırcı Doğu Anadolu
345 Zeynep Özcan Karadeniz
346 Zeynep Süslü İç Anadolu
347 Zeynep  Şaşkan  Ege
348 Zeynep Şeyma Bilgin Marmara
349 Zeynep Şule  Rıdvanoğlu  Marmara
350 Züleyha Baş Ege

 



Görüntülenme: 2219
▪ Günü Ayeti
Allah´a ve ahiret gününe inanmadıkları halde mallarını, insanlara gösteriş için sarfedenler de (ahirette azaba dûçâr olurlar). Şeytan bir kimseye arkadaş olursa, ne kötü bir arkadaştır o! Nisa Suresi, 38
▪ Günün Hadis-i Şerifi
Resulullah (sa) buyurdular ki: "İsa aleyhisselam hırsızlık yapan bir adam görmüştü: "Hırsızlık mı yaptın?" dedi. Adam: "Asla! Kendisinden başka ilah olmayan Zat'a yemin olsun" diye cevap verince Hz. İsa: "Allah'a inandım, gözlerimi tekzib ettim!" dedi." Buhari, Enbiya 48; Müslim, Fezail 149, (2368); Nesai, Kudat 36, (8, 249)
▪ Üye Dernekler

Hakkımızda | Programlar | Haberler & Duyurular | Galeri | Üye Dernekler | İletişim |
© 2014 Tidef.org Tüm Hakları Saklıdır.
Mavigen Digital Agency