16 Nisan 2021 Cuma / 5 Ramazan 1442
 
Sınıf Listeleri

Akaid ve Kelam Sınıfı

Dersleri 10 hafta boyunca Zoom programına dahil olarak takip edecek olan "Kayıtlı" öğrencilerimizin listesi aşağıdadır.


Listede adı bulunmayan öğrenciler, "Özel" öğrencilerimiz olarak dersleri Youtube kanalımızdan canlı olarak takip edeceklerdir.


Dersleri Zoom programından veya Youtube kanalımızdan takip edecek bütün öğrencilerimiz, http://www.tidef.org/icerik sayfamızdaki 7-14. maddeleri lütfen okusunlar.

 

 

 

AKAİD VE KELAM SINIFI

 

 

SIRA AD SOYAD

BÖLGE

1 Abdullah Önder İç Anadolu
2 Abdullah  Şen Doğu Anadolu
3 Abdullatif Doğru Akdeniz
4 Abdurrahim Çiftçi Güneydoğu Anadolu
5 Abduselam Kavut İç Anadolu
6 Adil  Meşhuroğlu Güneydoğu Anadolu
7 Afife Atıcı Ege
8 Ahmet Ozan  Öner Doğu Anadolu
9 Ahsen Albayrak Marmara
10 Ahsen  Öztürk  Marmara
11 Aleyna Gökalp Doğu Anadolu
12 Aleynanur  Eraslan Marmara
13 Arife Eraslan Marmara
14 Arzu Arslan  İç Anadolu
15 Asena Taşyürek Marmara
16 Aslı Şahin Akdeniz
17 Aslıgül  Yılmaz  İç Anadolu
18 Aslıhan  Çağala Doğu Anadolu
19 Ayfer ÇİFÇİ Doğu Anadolu
20 Aynur  Çiftçi  Akdeniz
21 Aysel Kölge Güneydoğu Anadolu
22 Ayşe Altın İç Anadolu
23 Ayşe Bağlam İç Anadolu
24 Ayşe Bütün Doğu Anadolu
25 Ayşe Eken Marmara
26 Ayşe Erbay Ege
27 Ayşe Nevruz İç Anadolu
28 Ayşe  Şen  Güneydoğu Anadolu
29 Ayşe Turkmen Karadeniz
30 Ayşe Beyza Çetiner İç Anadolu
31 Ayşegül Alpboga Güneydoğu Anadolu
32 Ayşegül  Bodur Marmara
33 Ayşegül  Kaya Güneydoğu Anadolu
34 Ayşegül Yüksel İç Anadolu
35 Ayşenur  Açıkgöz  Marmara
36 Ayşenur  Kaya Doğu Anadolu
37 Ayşenur  Ozbakkal  Marmara
38 Ayşenur Yiğit Ege
39 Azime Doğan İç Anadolu
40 Bahar Ağca Marmara
41 Bahar Demir Doğu Anadolu
42 Bahar Eren Güneydoğu Anadolu
43 Belkıs Uyar Ege
44 Berfu Polat Doğu Anadolu
45 Betül  Argın  Ege
46 Betül Bozali Karadeniz
47 Betül Koçak Doğu Anadolu
48 Betül Şahin Karadeniz
49 Beyza Karaman Karadeniz
50 Beyza Topcu Marmara
51 Beyza Nur  Kalaz Karadeniz
52 Beyza Nur Selimoğlu  Marmara
53 Beyzagül Öztürk Marmara
54 Beyzanur Akgül Marmara
55 Beyzanur  Değirmenci Akdeniz
56 Birgül  Bozdağ Marmara
57 Birsen Yayla Doğu Anadolu
58 Burcu Turgut Marmara
59 Bünyamin  Çelik  Güneydoğu Anadolu
60 Büşra Çalışkan Marmara
61 Büşra Ergün Marmara
62 Büşra Erkol Güneydoğu Anadolu
63 Büşra  Semiz  Ege
64 Büşra Tasmanoğlu Güneydoğu Anadolu
65 Büşra Turhan Marmara
66 Büşra Ünsönmez Marmara
67 Canan  Darı  İç Anadolu
68 Cansel Yılmaz İç Anadolu
69 Cennet  Yıldız  İç Anadolu
70 Derya Okçu Akdeniz
71 Dilber Kaynak Ege
72 Dilruba Erek Karadeniz
73 Dudu Balı Ege
74 Ebrar Küçük Marmara
75 Ebru Topal Marmara
76 Eda Emen Doğu Anadolu
77 Edanur Güzelbey Marmara
78 Ekrem Demirel Akdeniz
79 Elanur  Öztürk  Doğu Anadolu
80 Elif  Altıntaş  Karadeniz
81 Elif Deniz Marmara
82 Elif Doğru Marmara
83 Elif Gültekin  Marmara
84 Elif Kaya Doğu Anadolu
85 Elif Öztoprak Marmara
86 Elif Topçu Karadeniz
87 Elif Can   Yıldırım  Güneydoğu Anadolu
88 Elif Şule Öztürk İç Anadolu
89 Emine Hazıroğlu  Marmara
90 Emine Noyat Marmara
91 Emine Şahin Güneydoğu Anadolu
92 Emine Taş Güneydoğu Anadolu
93 Emine Şeyda Ciğer İç Anadolu
94 Emine Zişan  Çeliker Güneydoğu Anadolu
95 Esma Çelik Doğu Anadolu
96 Esma Öztürk Doğu Anadolu
97 Esra Aşkar İç Anadolu
98 Esra Demirkol  Doğu Anadolu
99 Esra  Ergün  Marmara
100 Esra Güzel  Doğu Anadolu
101 Esra Özdemir İç Anadolu
102 Esra  Tosun İç Anadolu
103 Esra Zuhur Güneydoğu Anadolu
104 Eylem Yıldiz Doğu Anadolu
105 Fadime Altun Marmara
106 Fadime Emre Marmara
107 Fadime Nimet Nişli Doğu Anadolu
108 Fatıma Ay Doğu Anadolu
109 Fatime Burak Güneydoğu Anadolu
110 Fatime Değer Akdeniz
111 Fatma Aktaş İç Anadolu
112 Fatma  Aydın  İç Anadolu
113 Fatma Boğaz Akdeniz
114 Fatma Çiloğlu Karadeniz
115 Fatma Gür Karadeniz
116 Fatma Keskin Doğu Anadolu
117 Fatma  Kılınç Marmara
118 Fatma Üzmez İç Anadolu
119 Fatma  Zengin  Doğu Anadolu
120 Fatma Gül Öznomen İç Anadolu
121 Fatma Nur Pilavcı İç Anadolu
122 Fatma Nur  Sağlam Karadeniz
123 Fatmanur Karaca İç Anadolu
124 Fazilet Şahin Marmara
125 Ferga Nur Sarı İç Anadolu
126 Ferhan Zeynep  Mutlu  Ege
127 Feyza Bilir Marmara
128 Feyza Nur Taştan Doğu Anadolu
129 Fidan Tuncer Güneydoğu Anadolu
130 Gamze  Beşikkaya  Marmara
131 Gamze Keskin Doğu Anadolu
132 Gülben Taşdemir Akdeniz
133 Gülcan Demircan Güneydoğu Anadolu
134 Gülhanım Işık  Marmara
135 Gülseren Güneş Akdeniz
136 Gülsün  Karan  Doğu Anadolu
137 Habibe  Atçakan  Marmara
138 Habibe  Tandoğan  Ege
139 Hacer Kelber Marmara
140 Hamide Şenel İç Anadolu
141 Hamide Nur Gerikaya Ege
142 Handan Altuntaş Tayfur Marmara
143 Hanife Alağaş Güneydoğu Anadolu
144 Hanife Öktay Marmara
145 Hanife Pazar Marmara
146 Hasan Boyalan Güneydoğu Anadolu
147 Hasan Bülte Doğu Anadolu
148 Hatice Arkalı Akdeniz
149 Hatice Diri Güneydoğu Anadolu
150 Hatice Görgülü Ege
151 Hatice Kalender Karadeniz
152 Hatice Karatay Ege
153 Hatice Köse Akdeniz
154 Hatice  Özdemir Ekinci Karadeniz
155 Hatice Sağlam İç Anadolu
156 Hatice  Yararoğlu  İç Anadolu
157 Hatice  Yılmaz  Marmara
158 Hatice Nur Epcim Karadeniz
159 Haticetül Kübra  Tülü İç Anadolu
160 Haticetülkübra Abbasioğlu İç Anadolu
161 Havva  Altuntaş Marmara
162 Helime Daldal Akdeniz
163 Helin  Durmuş  Güneydoğu Anadolu
164 Hicret Keklik İç Anadolu
165 Hilal Çakar Doğu Anadolu
166 Hilal Gülsüm Teke Karadeniz
167 Hübeyit Karakoca İç Anadolu
168 Hülya Şahin Karadeniz
169 Hümeyra Çelik Marmara
170 Hüseyin Göçer İç Anadolu
171 İbrahim Ziyaalp Marmara
172 İbrahima Alim İç Anadolu
173 İkranur Altuntop Marmara
174 İlker Geçer Güneydoğu Anadolu
175 İlknur Keskin Marmara
176 İpek Seyhan Marmara
177 İrem Atlı Karadeniz
178 İsmail Çalık Ege
179 İsmail Furkan Duman Marmara
180 Kevser Doğan Güneydoğu Anadolu
181 Kevser Karakulunç Marmara
182 Kevser Kurt Marmara
183 Kevser Türk Marmara
184 Kevser Uysal Marmara
185 Kevser Sena Erdoğdu İç Anadolu
186 Keziban Nevruz İç Anadolu
187 Kübra  Akhan  Doğu Anadolu
188 Kübra  Boz Marmara
189 Kübra Çelik Doğu Anadolu
190 Kübra Ekinci Güneydoğu Anadolu
191 Kübra Ergün Marmara
192 Kübra Küpeli Marmara
193 Leyla Ağdalyan Güneydoğu Anadolu
194 Leyla Bukay Doğu Anadolu
195 Leyla Yıldırım  Doğu Anadolu
196 Mediha Dev Güneydoğu Anadolu
197 Mehmet Sezen Güneydoğu Anadolu
198 Mehmet Ali Ay Doğu Anadolu
199 Melek Torun Güneydoğu Anadolu
200 Melike Yerlikaya Akdeniz
201 Melike Dursun Doğu Anadolu
202 Merve Demirel İç Anadolu
203 Merve Günay Ege
204 Merve Haşlamaz İç Anadolu
205 Merve Toptik Güneydoğu Anadolu
206 Merve Esra Akça Karadeniz
207 merve sena  bayköse İç Anadolu
208 Meryem Bostan Marmara
209 Meryem Rayhan Akdeniz
210 Meryem Azra Erdoğan Doğu Anadolu
211 Mete Akcan Marmara
212 Meyrem  Zengin  Doğu Anadolu
213 Meziyet nur Pehlivan Akdeniz
214 Mikail Yakut Doğu Anadolu
215 Muhammed Enes Sabuncu Güneydoğu Anadolu
216 Muhammed Nasrullah  Çiftçi  Marmara
217 Mustafa Kabakçılı Marmara
218 Mustafa Öztürk Güneydoğu Anadolu
219 Müberra AKTÜRK Güneydoğu Anadolu
220 Mücella Tapan Doğu Anadolu
221 Mülhime Nur  Öztürk Marmara
222 Mürüvvet  İpek Ege
223 Nargis Yaqobi Ege
224 Nazmiye Fidan Kaşdibi  Marmara
225 Nefise Ünal Marmara
226 Nesibe Feyza  Büyükdinç  Marmara
227 Nesibe Zehra Sorkun İç Anadolu
228 Nesime Yılmaz Marmara
229 Nur şevval  karkaş Doğu Anadolu
230 Nuran  Kanarya  Doğu Anadolu
231 Nuray  Acar İç Anadolu
232 Nurdan Keskin Doğu Anadolu
233 Nurdan  Ayaz Akdeniz
234 Nurgül Yılmaz Marmara
235 Nurgül  Dirier  Güneydoğu Anadolu
236 Nurhan Kalkan Doğu Anadolu
237 Nurhayat çolaker Ege
238 Nurşah  Çelik  Marmara
239 Osman Sezgin Doğu Anadolu
240 Osman Karakoç İç Anadolu
241 Osman Özhazar Marmara
242 Ömer Derin Doğu Anadolu
243 Ömer Şahbudak Akdeniz
244 Ömer Taş Doğu Anadolu
245 Özcan  Karakuş  Güneydoğu Anadolu
246 Özlem Dengiz Dağ Doğu Anadolu
247 Rabia Karaman Marmara
248 Rabia Nur  Tüfekçi  Marmara
249 Rabia Sena  Topal Marmara
250 Rabia Şeyda Erdem Marmara
251 Rahime Daş Güneydoğu Anadolu
252 Raif Aktaş Marmara
253 Rana Özkırşehirli İç Anadolu
254 Reyhan Karasakal  Güneydoğu Anadolu
255 Reyhan Kalkan Marmara
256 Rıdvan  Tokgöz Marmara
257 Rukiye Atılgan Güneydoğu Anadolu
258 Rukiye Akbulut Marmara
259 Rukiye İlik Güneydoğu Anadolu
260 Rümeysa Aktaş Marmara
261 Rümeysa Acar Marmara
262 Rüveyda Aşcı İç Anadolu
263 Rüveyda Nigar İç Anadolu
264 Sabit can  Bayraktar Akdeniz
265 Sabriye Serdem Konuk İç Anadolu
266 Sakine Özçelik Ege
267 Saniye Süngür Marmara
268 Sariye Özmantar  Güneydoğu Anadolu
269 Sebile Yıldız İç Anadolu
270 Seda Yüksek İç Anadolu
271 Seda Şeyda  Gözübüyük  Güneydoğu Anadolu
272 Sefa Topcu İç Anadolu
273 Sefanur Kırıcı İç Anadolu
274 Seher Değirmenci Doğu Anadolu
275 Selma Akdemir Güneydoğu Anadolu
276 Selma Kuyucu Marmara
277 Selva Kahveci Marmara
278 Semiha Ekinci Doğu Anadolu
279 Sena Akıncı Marmara
280 SERAP Günçe Marmara
281 Serkan Yorgun Güneydoğu Anadolu
282 Sevgi Uzun Marmara
283 Sevilay Erdoğan Ege
284 Sibel Er Güneydoğu Anadolu
285 Songül Ekinci Marmara
286 Sueda Akkuş Marmara
287 Sultan Deniz Güneydoğu Anadolu
288 Sultan Turan İç Anadolu
289 Sümeyra  Bozkurt Güneydoğu Anadolu
290 Sümeyra Parlak Karadeniz
291 Sümeyye Balcı Marmara
292 Sümeyye Bektaşoglu Karadeniz
293 Sümeyye Burak Güneydoğu Anadolu
294 Sümeyye Karabacak İç Anadolu
295 Sümeyye  Özoy Güneydoğu Anadolu
296 Sümeyye Öztürk İç Anadolu
297 Sümeyye  Şahin  Marmara
298 Sümeyye  Yıldız  Doğu Anadolu
299 Sümeyye Yılmaz Marmara
300 Şaban  Tarhan  Güneydoğu Anadolu
301 Şerife Şahin Akdeniz
302 Şevval Soysal İç Anadolu
303 Şeyma  Semiz Marmara
304 Şeyma Toptik Güneydoğu Anadolu
305 Şeyma Nur  Oruk Doğu Anadolu
306 Şüheda Arı Marmara
307 Şüheda Börü Güneydoğu Anadolu
308 Tuba Saymaz Marmara
309 Tuğba  Dikbaş Marmara
310 Tuğba Doğan İç Anadolu
311 Tuğba İpekten Doğu Anadolu
312 Tuğba  Tekkoyun  Ege
313 Tuğçe Durmuş Karadeniz
314 Ülkü Yegin İç Anadolu
315 Ümmü Gülsüm Saka Karadeniz
316 Ümmü Habibe Serkan İç Anadolu
317 Ümmügülsüm Kabakçılı Marmara
318 Ümmühan Taşer Karadeniz
319 Ümmühan  Bayrakçı Marmara
320 Yasemin Ardıç Karadeniz
321 Yasemin Çendeoğlu Marmara
322 Yasemin  Keskin  Marmara
323 Yavuz Said Cesur  Marmara
324 Yeter Demir Marmara
325 Yeter Sinaci Marmara
326 Yıldız  Türkkanlı Marmara
327 Yunus  Özgelen  İç Anadolu
328 Yunus Özmen Güneydoğu Anadolu
329 Yunus Taşdemir Akdeniz
330 Yunus Yaltagil Marmara
331 Yurdan Ertuğay  İç Anadolu
332 Zahide Büyükli Marmara
333 Zehra Aktürk Ege
334 Zehra Turhan İç Anadolu
335 Zehra Yavuz İç Anadolu
336 Zehra Nur Görhan Güneydoğu Anadolu
337 Zehranur  Geyik Karadeniz
338 Zeynep Abi Marmara
339 Zeynep Aydın Marmara
340 Zeynep Bayrakçı Akdeniz
341 Zeynep Bütün Doğu Anadolu
342 Zeynep Dalga Doğu Anadolu
343 Zeynep  Karakaş  Doğu Anadolu
344 Zeynep Kaya Güneydoğu Anadolu
345 Zeynep Keskin Akdeniz
346 Zeynep Mısırcı Doğu Anadolu
347 Zeynep Özcan Karadeniz
348 Zeynep Süslü İç Anadolu
349 Zeynep  Şaşkan  Ege
350 Zeynep Şeyma Bilgin Marmara


Görüntülenme: 1888
▪ Günü Ayeti
Allah´a ve ahiret gününe inanmadıkları halde mallarını, insanlara gösteriş için sarfedenler de (ahirette azaba dûçâr olurlar). Şeytan bir kimseye arkadaş olursa, ne kötü bir arkadaştır o! Nisa Suresi, 38
▪ Günün Hadis-i Şerifi
Resulullah (sa) buyurdular ki: "İsa aleyhisselam hırsızlık yapan bir adam görmüştü: "Hırsızlık mı yaptın?" dedi. Adam: "Asla! Kendisinden başka ilah olmayan Zat'a yemin olsun" diye cevap verince Hz. İsa: "Allah'a inandım, gözlerimi tekzib ettim!" dedi." Buhari, Enbiya 48; Müslim, Fezail 149, (2368); Nesai, Kudat 36, (8, 249)
▪ Üye Dernekler

Hakkımızda | Programlar | Haberler & Duyurular | Galeri | Üye Dernekler | İletişim |
© 2014 Tidef.org Tüm Hakları Saklıdır.
Mavigen Digital Agency