16 Nisan 2021 Cuma / 5 Ramazan 1442
 
Haberler & Duyurular

"Klasiklerle Tanışma Programı" SONUÇLARI AÇIKLANDI!


TİDEF (Türkiye İlahiyat Tedrisatına Yardım Eden Dernekler Federasyonu) himayesinde, İlim Yayma Cemiyeti Fatih Sahn-ı Semân Eğitim ve Araştırma Merkezi iş birliği ile yapılacak olan “Klasiklerle Tanışma İlahiyat Lisans Akademik Destek Programı” sonuçları belli oldu.

 

Öncelikle göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için teşekkür ederiz. Sınırlı kontenjan sebebi ile başarılı olduğu halde listemizde yer alamayan tüm öğrenci arkadaşlarımızla bir başka programda buluşabilmeyi ümit eder hayat boyu başarılar dileriz.

 

Açıklanan asıl listesinde yer alan öğrenci arkadaşların mail adreslerine göndereceğimiz; program tanıtım metnini dikkatle okumaları ve gelen maile 03.01.2020 Cuma günü mesai bitimine kadar: “okudum, anladım ve kabul ediyorum” şeklinde dönüş yapmaları gerekmektedir. Programa kabul alan öğrenciler İstanbul’a kendi imkanları ile gelecek olup sonrasındaki süreçte; konaklama, yeme-içme, gezi organizasyonları ve dönüş biletleri TİDEF tarafından karşılanacaktır. Program süresince (10-31 Ocak) derslere devam zorunluluğu esastır. Çok üst düzey bir mazeret olmadığı sürece derslerin %10’luk dilimine katılım göstermeyen öğrencilere katılım belgesi verilmeyecek, %15 oranında devamsızlık yapan öğrenciler ise programdan çıkarılacaktır. Bu hususta gereken hassasiyetin gösterilmesi önemle rica olunur.

 

Program hakkında daha detaylı bilgilendirme ve yönlendirmeler Cuma gününden sonra oluşturulacak olan whatsapp grubu üzerinden yapılacaktır. Programın ilminizi artırmasını ve hepinize hayırlı olmasını dileriz.Görüntülenme: 1575
▪ Günü Ayeti
Allah´a ve ahiret gününe inanmadıkları halde mallarını, insanlara gösteriş için sarfedenler de (ahirette azaba dûçâr olurlar). Şeytan bir kimseye arkadaş olursa, ne kötü bir arkadaştır o! Nisa Suresi, 38
▪ Günün Hadis-i Şerifi
Resulullah (sa) buyurdular ki: "İsa aleyhisselam hırsızlık yapan bir adam görmüştü: "Hırsızlık mı yaptın?" dedi. Adam: "Asla! Kendisinden başka ilah olmayan Zat'a yemin olsun" diye cevap verince Hz. İsa: "Allah'a inandım, gözlerimi tekzib ettim!" dedi." Buhari, Enbiya 48; Müslim, Fezail 149, (2368); Nesai, Kudat 36, (8, 249)
▪ Üye Dernekler

Hakkımızda | Programlar | Haberler & Duyurular | Galeri | Üye Dernekler | İletişim |
© 2014 Tidef.org Tüm Hakları Saklıdır.
Mavigen Digital Agency