16 Nisan 2021 Cuma / 5 Ramazan 1442
 
Sınıf Listeleri

Hadis ve Sünnet Sınıfı

Dersleri 10 hafta boyunca Zoom programına dahil olarak takip edecek olan "Kayıtlı" öğrencilerimizin listesi aşağıdadır.

 

Listede adı bulunmayan öğrenciler, "Özel" öğrencilerimiz olarak dersleri Youtube kanalımızdan canlı olarak takip edeceklerdir.

 

Dersleri Zoom programından veya Youtube kanalımızdan takip edecek bütün öğrencilerimiz, http://www.tidef.org/icerik sayfamızdaki 7-14. maddeleri lütfen okusunlar.

 

 

HADİS VE SÜNNET SINIFI

 

SIRA

ADI

SOYADI BÖLGESİ
1 Abdullah Önder İç Anadolu
2 Abdullah  Şen Doğu Anadolu
3 Abdullatif Doğru Akdeniz
4 Abdurrahim Çiftçi Güneydoğu Anadolu
5 Abduselam Kavut İç Anadolu
6 Abdülrahim Çanak İç Anadolu
7 Adil  Meşhuroğlu Güneydoğu Anadolu
8 Ahmet Ozan  Öner Doğu Anadolu
9 Ahsen Albayrak Marmara
10 Ahsen  Öztürk  Marmara
11 Aleynanur  Eraslan Marmara
12 Amine Türkben Marmara
13 Arife Eraslan Marmara
14 Arzu Arslan  İç Anadolu
15 Asena Taşyürek Marmara
16 Aslı Şahin Akdeniz
17 Aslıgül  Yılmaz  İç Anadolu
18 Aslıhan  Çağala Doğu Anadolu
19 Ayfer Çifçi Doğu Anadolu
20 Aynur  Çiftçi  Akdeniz
21 Aysel Kölge Güneydoğu Anadolu
22 Ayşe Altın İç Anadolu
23 Ayşe Bağlam İç Anadolu
24 Ayşe Bütün Doğu Anadolu
25 Ayşe Eken Marmara
26 Ayşe Erbay Ege
27 Ayşe  Şen  Güneydoğu Anadolu
28 Ayşe Turkmen Karadeniz
29 Ayşe Beyza Çetiner İç Anadolu
30 Ayşegül Alpboga Güneydoğu Anadolu
31 Ayşegül  Bodur Marmara
32 Ayşegül  Kaya Güneydoğu Anadolu
33 Ayşegül Yüksel İç Anadolu
34 Ayşenur Yiğit Ege
35 Ayşenur  Açıkgöz  Marmara
36 Ayşenur  Kaya Doğu Anadolu
37 Ayşenur  Ozbakkal  Marmara
38 Azime Doğan İç Anadolu
39 Bahar Eren Güneydoğu Anadolu
40 Bahar Demir Doğu Anadolu
41 Berfu Polat Doğu Anadolu
42 Betül  Argın  Ege
43 Betül Koçak Doğu Anadolu
44 Beyza Nur  Kalaz Karadeniz
45 Beyza Nur Selimoğlu  Marmara
46 Beyzagül Öztürk Marmara
47 Beyzanur Akgül Marmara
48 Beyzanur  Değirmenci Akdeniz
49 Birgül  Bozdağ Marmara
50 Birsen Yayla Doğu Anadolu
51 Burcu Turgut Marmara
52 Bünyamin  Çelik  Güneydoğu Anadolu
53 Büşra  Altındağ Marmara
54 Büşra Çalışkan Marmara
55 Büşra Ergün Marmara
56 Büşra Erkol Güneydoğu Anadolu
57 Büşra  Semiz  Ege
58 Büşra Tasmanoğlu Güneydoğu Anadolu
59 Büşra Turhan Marmara
60 Büşra Ünsönmez Marmara
61 Cahide Hamzaoğlu Güneydoğu Anadolu
62 Cansel Yılmaz İç Anadolu
63 Cennet  Yıldız  İç Anadolu
64 Derya Okçu Akdeniz
65 Devlet Erdemir Doğu Anadolu
66 Dilara Kahraman Akdeniz
67 Dilber Kaynak Ege
68 Dilem Sena  Yıldız  İç Anadolu
69 Dilruba Erek Karadeniz
70 Doğan Toker İç Anadolu
71 Dudu Balı Ege
72 Ebrar Küçük Marmara
73 Ebuzer  Kangal  Doğu Anadolu
74 Eda Emen Doğu Anadolu
75 Edanur Güzelbey Marmara
76 Ekrem Demirel Akdeniz
77 Elanur  Öztürk  Doğu Anadolu
78 Elif  Altıntaş  Karadeniz
79 Elif Deniz Marmara
80 Elif Doğru Marmara
81 Elif Gültekin  Marmara
82 Elif Kaya Marmara
83 Elif Kaya Doğu Anadolu
84 Elif Öztoprak Marmara
85 Elif Topçu Karadeniz
86 Elif Şule Öztürk İç Anadolu
87 Emine Hazıroğlu  Marmara
88 Emine Noyat Marmara
89 Emine Şahin Güneydoğu Anadolu
90 Emine Taş Güneydoğu Anadolu
91 Esma Çelik Doğu Anadolu
92 Esma  Kılıç Güneydoğu Anadolu
93 Esma Öztürk Doğu Anadolu
94 Esra Aşkar İç Anadolu
95 Esra Demirkol  Doğu Anadolu
96 Esra  Ergün  Marmara
97 Esra Güzel  Doğu Anadolu
98 Esra Özdemir İç Anadolu
99 Esra  Tosun İç Anadolu
100 Esra Zuhur Güneydoğu Anadolu
101 Fadime Altun Marmara
102 Fadime Emre Marmara
103 Fadime Nimet Nişli Doğu Anadolu
104 Fatıma Ay Doğu Anadolu
105 Fatıma Tüz Zehra  Sağlam Marmara
106 Fatime Burak Güneydoğu Anadolu
107 Fatime Değer Akdeniz
108 Fatma Aktaş İç Anadolu
109 Fatma  Aydın  İç Anadolu
110 Fatma Boğaz Akdeniz
111 Fatma Çiloğlu Karadeniz
112 Fatma Erkan İç Anadolu
113 Fatma Gür Karadeniz
114 Fatma Keskin Doğu Anadolu
115 Fatma  Kılınç Marmara
116 Fatma Koç Karadeniz
117 Fatma Saltan Doğu Anadolu
118 Fatma Üzmez İç Anadolu
119 Fatma  Zengin  Doğu Anadolu
120 Fatma Gül Öznomen İç Anadolu
121 Fatma Nur Pilavcı İç Anadolu
122 Fatmanur Karaca İç Anadolu
123 Fazilet Şahin Marmara
124 Ferga Nur Sarı İç Anadolu
125 Feyza Bilir Marmara
126 Feyza Nur Taştan Doğu Anadolu
127 Fidan Tuncer Güneydoğu Anadolu
128 Gamze  Beşikkaya  Marmara
129 Gamze Keskin Doğu Anadolu
130 Gülcan Demircan Güneydoğu Anadolu
131 Gülhanım  Işık  Marmara
132 Gülseren Güneş Akdeniz
133 Gülsün  Karan  Doğu Anadolu
134 Gülüzar İçelli Marmara
135 Habibe  Atçakan  Marmara
136 Habibe  Tandoğan  Ege
137 Hacer Kelber Marmara
138 Hamide Şenel İç Anadolu
139 Hamide Nur Gerikaya Ege
140 Handan Altuntaş Tayfur Marmara
141 Hanife Alağaş Güneydoğu Anadolu
142 Hanife Pazar Marmara
143 Hasan Boyalan Güneydoğu Anadolu
144 Hatice Arkalı Akdeniz
145 Hatice Diri Güneydoğu Anadolu
146 Hatice Görgülü Ege
147 Hatice Kalender Karadeniz
148 Hatice Karatay Ege
149 Hatice Sağlam İç Anadolu
150 Hatice  Yararoğlu  İç Anadolu
151 Hatice  Yılmaz  Marmara
152 Hatice Nur Epcim Karadeniz
153 Hatice Nur  Turan Ege
154 Hatice Nur Nefise Demirel Ege
155 Haticetül Kübra  Tülü İç Anadolu
156 Haticetülkübra Abbasioğlu İç Anadolu
157 Havva  Altuntaş Marmara
158 Helime Daldal Akdeniz
159 Helin  Durmuş  Güneydoğu Anadolu
160 Hicret Keklik İç Anadolu
161 Hilal Çakar Doğu Anadolu
162 Hilal Gülsüm Teke Karadeniz
163 Hübeyit Karakoca İç Anadolu
164 Hümeyra Çelik Marmara
165 Hüseyin Göçer İç Anadolu
166 İbrahim Ziyaalp Marmara
167 İbrahima Alim İç Anadolu
168 İkranur Altuntop Marmara
169 İlker Geçer Güneydoğu Anadolu
170 İlknur Keskin Marmara
171 İpek Seyhan Marmara
172 İrem Atlı Karadeniz
173 İsmail Çalık Ege
174 İsmail Furkan Duman Marmara
175 Kadir Genç Marmara
176 Kevser Doğan Güneydoğu Anadolu
177 Kevser Kurt Marmara
178 Kevser Türk Marmara
179 Kevser Uysal Marmara
180 Kevser Sena Erdoğdu İç Anadolu
181 Keziban Nevruz İç Anadolu
182 Kübra Ay Doğu Anadolu
183 Kübra  Boz Marmara
184 Kübra Çelik Doğu Anadolu
185 Kübra Ekinci Güneydoğu Anadolu
186 Kübra Ergün Marmara
187 Kübra Küpeli Marmara
188 Leyla Ağdalyan Güneydoğu Anadolu
189 Leyla Yıldırım  Doğu Anadolu
190 Mediha Dev Güneydoğu Anadolu
191 Mehmet  Savaş Güneydoğu Anadolu
192 Mehmet Sezen Güneydoğu Anadolu
193 Mehmet Ali Ay Doğu Anadolu
194 Melek Torun Güneydoğu Anadolu
195 Melike Dursun Doğu Anadolu
196 Melike Karasungur Doğu Anadolu
197 Melike Tepeyurt Marmara
198 Melike Yerlikaya Akdeniz
199 Merve Demirel İç Anadolu
200 Merve Günay Ege
201 Merve Haşlamaz İç Anadolu
202 Merve Toptik Güneydoğu Anadolu
203 Merve Esra Akça Karadeniz
204 Merve Sena  Bayköse İç Anadolu
205 Meryem Bostan Marmara
206 Meryem Rayhan Akdeniz
207 Meyrem  Zengin  Doğu Anadolu
208 Meryem Azra Erdoğan Doğu Anadolu
209 Mete Akcan Marmara
210 Meziyet nur Pehlivan Akdeniz
211 Mikail Yakut Doğu Anadolu
212 Muhammed Kürşat Eroğlu İç Anadolu
213 Mustafa Kabakçılı Marmara
214 Mustafa Öztürk Güneydoğu Anadolu
215 Müberra Aktürk Güneydoğu Anadolu
216 Müberra Aydın Marmara
217 Mücella Tapan Doğu Anadolu
218 Mürüvvet  İpek Ege
219 Nargis Yaqobi Ege
220 Nazife Mutluer  Marmara
221 Nefise Çeliker Güneydoğu Anadolu
222 Nefise Ünal Marmara
223 Nesibe Duran Karadeniz
224 Nesibe Feyza  Büyükdinç  Marmara
225 Nesibe Zehra Sorkun İç Anadolu
226 Nesime Yılmaz Marmara
227 Nur Şevval  karkaş Doğu Anadolu
228 Nuran  Kanarya  Doğu Anadolu
229 Nuray  Acar İç Anadolu
230 Nurdan  Ayaz Akdeniz
231 Nurdan Keskin Doğu Anadolu
232 Nurgül  Dirier  Güneydoğu Anadolu
233 Nurgül Yılmaz Marmara
234 Nurhan Kalkan Doğu Anadolu
235 Nurhayat Çolaker Ege
236 Nurşah  Çelik  Marmara
237 Osman Karakoç İç Anadolu
238 Osman Özhazar Marmara
239 Osman Sezgin Doğu Anadolu
240 Ömer Derin Doğu Anadolu
241 Ömer Şahbudak Akdeniz
242 Ömer Taş Doğu Anadolu
243 Özcan  Karakuş  Güneydoğu Anadolu
244 Özlem Ataş Marmara
245 Özlem Dengiz Dağ Doğu Anadolu
246 Pervin Öner Ege
247 Rabia Karaman Marmara
248 Rabia Nur  Tüfekçi  Marmara
249 Rabia Şeyda Erdem Marmara
250 Rahime Daş Güneydoğu Anadolu
251 Raif Aktaş Marmara
252 Ramazan Saz İç Anadolu
253 Reyhan Kalkan Marmara
254 Reyhan Karasakal  Güneydoğu Anadolu
255 Rıdvan  Tokgöz Marmara
256 Rukiye Akbulut Marmara
257 Rukiye Atılgan Güneydoğu Anadolu
258 Rukiye İlik Güneydoğu Anadolu
259 Rümeysa Acar Marmara
260 Rümeysa Aktaş Marmara
261 Rümeysa Özdemir Marmara
262 Rüveyda Aşcı İç Anadolu
263 Rüveyda Nigar İç Anadolu
264 Sabit Can  Bayraktar Akdeniz
265 Sabriye Serdem Konuk İç Anadolu
266 Sakine Özçelik Ege
267 Saniye Süngür Marmara
268 Sariye Özmantar  Güneydoğu Anadolu
269 Sebile Yıldız İç Anadolu
270 Seda Yüksek İç Anadolu
271 Seda Şeyda  Gözübüyük  Güneydoğu Anadolu
272 Sefa Topcu İç Anadolu
273 Seher Değirmenci Doğu Anadolu
274 Selma Kuyucu Marmara
275 Selva Kahveci Marmara
276 Semiha Ekinci Doğu Anadolu
277 Sena Akıncı Marmara
278 Sena Nur Panzehir Marmara
279 Serap Günçe Marmara
280 Serkan Yorgun Güneydoğu Anadolu
281 Sevde Sarı Ege
282 Sevdenur Tabiloğlu Marmara
283 Sevgi Uzun Marmara
284 Sevilay Erdoğan Ege
285 Sibel ER Güneydoğu Anadolu
286 Songül Ekinci Marmara
287 Sueda Akkuş Marmara
288 Sultan Deniz Güneydoğu Anadolu
289 Sultan Turan İç Anadolu
290 Sümeyra  Bozkurt Güneydoğu Anadolu
291 Sümeyra Parlak Karadeniz
292 Sümeyye Balcı Marmara
293 Sümeyye Bektaşoglu Karadeniz
294 Sümeyye Burak Güneydoğu Anadolu
295 Sümeyye Karabacak İç Anadolu
296 Sümeyye  Özoy Güneydoğu Anadolu
297 Sümeyye Öztürk İç Anadolu
298 Sümeyye  Şahin  Marmara
299 Sümeyye  Yıldız  Doğu Anadolu
300 Şaban  Tarhan  Güneydoğu Anadolu
301 Şerife Şahin Akdeniz
302 Şevval Soysal İç Anadolu
303 Şeyda Semiz Marmara
304 Şeyma  Semiz Marmara
305 Şeyma Toptik Güneydoğu Anadolu
306 Şeyma Nur  Oruk Doğu Anadolu
307 Şüheda Arı Marmara
308 Şüheda Börü Güneydoğu Anadolu
309 Tuba Saymaz Marmara
310 Tuğba  Dikbaş Marmara
311 Tuğba İpekten Doğu Anadolu
312 Tuğba  Tekkoyun  Ege
313 Tuğçe Durmuş Karadeniz
314 Ülkü Yegin İç Anadolu
315 Ümmü Gülsüm Saka Karadeniz
316 Ümmü Habibe Serkan İç Anadolu
317 Ümmügülsüm Kabakçılı Marmara
318 Ümmühan Taşer Karadeniz
319 Ümmühan  Bayrakçı Marmara
320 Velat  Özses Doğu Anadolu
321 Yasemin Ardıç Karadeniz
322 Yasemin Çendeoğlu Marmara
323 Yasemin  Keskin  Marmara
324 Yavuz Said Cesur  Marmara
325 Yeter Demir Marmara
326 Yeter Sinaci Marmara
327 Yıldız  Türkkanlı Marmara
328 Yunus Özmen Güneydoğu Anadolu
329 Yurdan Ertuğay  İç Anadolu
330 Yusuf Aksoy Güneydoğu Anadolu
331 Zahide Büyükli Marmara
332 Zehra Turhan İç Anadolu
333 Zehra Yavuz İç Anadolu
334 Zehra Nur Görhan Güneydoğu Anadolu
335 Zehranur  Geyik Karadeniz
336 Zeynep Abi Marmara
337 Zeynep Aydın Marmara
338 Zeynep Bayrakçı Akdeniz
339 Zeynep Bütün Doğu Anadolu
340 Zeynep Dalga Doğu Anadolu
341 Zeynep  Karakaş  Doğu Anadolu
342 Zeynep Kaya Güneydoğu Anadolu
343 Zeynep Keskin Akdeniz
344 Zeynep Mısırcı Doğu Anadolu
345 Zeynep Özcan Karadeniz
346 Zeynep Süslü İç Anadolu
347 Zeynep  Şaşkan  Ege
348 Zeynep Şeyma Bilgin Marmara
349 Zeynep Şule  Rıdvanoğlu  Marmara
350 Züleyha Baş Ege


Görüntülenme: 1911
▪ Günü Ayeti
Allah´a ve ahiret gününe inanmadıkları halde mallarını, insanlara gösteriş için sarfedenler de (ahirette azaba dûçâr olurlar). Şeytan bir kimseye arkadaş olursa, ne kötü bir arkadaştır o! Nisa Suresi, 38
▪ Günün Hadis-i Şerifi
Resulullah (sa) buyurdular ki: "İsa aleyhisselam hırsızlık yapan bir adam görmüştü: "Hırsızlık mı yaptın?" dedi. Adam: "Asla! Kendisinden başka ilah olmayan Zat'a yemin olsun" diye cevap verince Hz. İsa: "Allah'a inandım, gözlerimi tekzib ettim!" dedi." Buhari, Enbiya 48; Müslim, Fezail 149, (2368); Nesai, Kudat 36, (8, 249)
▪ Üye Dernekler

Hakkımızda | Programlar | Haberler & Duyurular | Galeri | Üye Dernekler | İletişim |
© 2014 Tidef.org Tüm Hakları Saklıdır.
Mavigen Digital Agency