16 Nisan 2021 Cuma / 5 Ramazan 1442
 
Sınıf Listeleri

Fıkıh ve Mezhep Sınıfı

Dersleri 10 hafta boyunca Zoom programına dahil olarak takip edecek olan "Kayıtlı" öğrencilerimizin listesi aşağıdadır.


Listede adı bulunmayan öğrenciler, "Özel" öğrencilerimiz olarak dersleri Youtube kanalımızdan canlı olarak takip edeceklerdir.


Dersleri Zoom programından veya Youtube kanalımızdan takip edecek bütün öğrencilerimiz, http://www.tidef.org/icerik sayfamızdaki 7-14. maddeleri lütfen okusunlar.

 

FIKIH VE MEZHEP SINIFI

 

 

SIRA

ADI

SOYADI

 BÖLGESİ 

1

Abdullah Önder İç Anadolu
2 Abdullah  Şen Doğu Anadolu
3 Abdullatif Doğru Akdeniz
4 Abdurrahim Çiftçi Güneydoğu Anadolu
5 Abduselam Kavut İç Anadolu
6 Abdülrahim Çanak İç Anadolu
7 Adil  Meşhuroğlu Güneydoğu Anadolu
8 Afife Atıcı Ege
9 Ahmet Ozan  Öner Doğu Anadolu
10 Ahmet Şamil Salihoğlu İç Anadolu
11 Ahsen Albayrak Marmara
12 Ahsen  Öztürk  Marmara
13 Amine Türkben Marmara
14 Arife Eraslan Marmara
15 Arzu Arslan  İç Anadolu
16 Asena Taşyürek İç Anadolu
17 Aslıgül  Yılmaz  İç Anadolu
18 Aslıhan  Çağala Doğu Anadolu
19 Ayfer Çifçi İç Anadolu
20 Aynur  Çiftçi  Akdeniz
21 Aysel Kölge Güneydoğu Anadolu
22 Ayşe Altın İç Anadolu
23 Ayşe Bağlam İç Anadolu
24 Ayşe Bütün Doğu Anadolu
25 Ayşe Eken Marmara
26 Ayşe Erbay İç Anadolu
27 Ayşe Nevruz İç Anadolu
28 Ayşe  Şen  Güneydoğu Anadolu
29 Ayşe Turkmen Karadeniz
30 Ayşe Beyza Çetiner İç Anadolu
31 Ayşegül Alpboga Güneydoğu Anadolu
32 Ayşegül  Bodur İç Anadolu
33 Ayşegül  Kaya Güneydoğu Anadolu
34 Ayşegül Tanus İç Anadolu
35 Ayşegül Yüksel İç Anadolu
36 Ayşenur  Açıkgöz  Marmara
37 Ayşenur  Kaya Doğu Anadolu
38 Ayşenur Yiğit Ege
39 Azime Doğan İç Anadolu
40 Bahar Ağca Marmara
41 Bahar Demir İç Anadolu
42 Bahar Eren İç Anadolu
43 Begüm Kocaboğa İç Anadolu
44 Belkıs Uyar Ege
45 Berfu Polat Güneydoğu Anadolu
46 Berna Yurtseven İç Anadolu
47 Betül  Argın  Ege
48 Betül Bozali Karadeniz
49 Betül Koçak Doğu Anadolu
50 Betül Şahin Karadeniz
51 Beyaz Börteçine Kestel İç Anadolu
52 Beyza Nur  Kalaz Karadeniz
53 Beyza Nur Selimoğlu  Marmara
54 Beyza Serra  Sarıkaya İç Anadolu
55 Beyzagül Öztürk Marmara
56 Beyzanur  Değirmenci İç Anadolu
57 Birsen Yayla Doğu Anadolu
58 Bünyamin  Çelik  Güneydoğu Anadolu
59 Büşra Çalışkan Marmara
60 Büşra Ergün Marmara
61 Büşra  Semiz  Ege
62 Büşra Tasmanoğlu Güneydoğu Anadolu
63 Büşra Turhan Marmara
64 Canan  Darı  İç Anadolu
65 Cennet  Yıldız  İç Anadolu
66 Çağla Alim İç Anadolu
67 Derya Okçu Akdeniz
68 Devlet Erdemir Doğu Anadolu
69 Dilber Kaynak Ege
70 Dilruba Erek Karadeniz
71 Doğan Toker İç Anadolu
72 Dudu Balı Ege
73 Dudunur Sandıraz Ege
74 Ebrar Küçük Marmara
75 Ebru Topal İç Anadolu
76 Eda Emen Güneydoğu Anadolu
77 Edanur Güzelbey Marmara
78 Elanur  Öztürk  Doğu Anadolu
79 Elif  Altıntaş  Karadeniz
80 Elif Deniz Marmara
81 Elif Doğru Marmara
82 Elif Gültekin  Marmara
83 Elif Kaya Marmara
84 Elif Kaya Doğu Anadolu
85 Elif Öztoprak Marmara
86 Elif Topçu Karadeniz
87 Elif Şule Öztürk İç Anadolu
88 Emine Hazıroğlu  Marmara
89 Emine Noyat Marmara
90 Emine Şahin Güneydoğu Anadolu
91 Enfal Falay  Güneydoğu Anadolu
92 Esma Çelik Doğu Anadolu
93 Esma  Kılıç Güneydoğu Anadolu
94 Esra Aşkar Güneydoğu Anadolu
95 Esra Demirkol  Doğu Anadolu
96 Esra  Ergün  Marmara
97 Esra Güzel  Doğu Anadolu
98 Esra Özdemir İç Anadolu
99 Esra  Tosun İç Anadolu
100 Esra Zuhur Güneydoğu Anadolu
101 Eylem Yıldiz Doğu Anadolu
102 Fadime Altun Marmara
103 Fadime Emre Marmara
104 Fadime Nimet Nişli Doğu Anadolu
105 Faruk Bayramoğlu Doğu Anadolu
106 Fatıma Ay Doğu Anadolu
107 Fatıma Uluçay Doğu Anadolu
108 Fatime Burak Güneydoğu Anadolu
109 Fatime Değer Akdeniz
110 Fatma Aktaş İç Anadolu
111 Fatma  Aydın  İç Anadolu
112 Fatma Boğaz Akdeniz
113 Fatma Çiloğlu Karadeniz
114 Fatma Gür Karadeniz
115 Fatma  Kılınç Marmara
116 Fatma Saltan Doğu Anadolu
117 Fatma Üzmez İç Anadolu
118 Fatma  Zengin  Doğu Anadolu
119 Fatma Gül Öznomen İç Anadolu
120 Fatma Nur Pilavcı İç Anadolu
121 Fatma Nur  Sağlam Karadeniz
122 Fatma Zişan İpek Doğu Anadolu
123 Fatmanur Karaca İç Anadolu
124 Fazilet Şahin Marmara
125 Ferga Nur Sarı İç Anadolu
126 Ferhan Zeynep  Mutlu  Ege
127 Feyza Bilir Marmara
128 Feyza Nur Taştan Doğu Anadolu
129 Feyzanur Gül Marmara
130 Fidan Tuncer Güneydoğu Anadolu
131 Gamze  Beşikkaya  Doğu Anadolu
132 Gamze Keskin Doğu Anadolu
133 Gizem Bilici Marmara
134 Gülben Taşdemir Akdeniz
135 Gülcan Demircan Güneydoğu Anadolu
136 Gülhanım Işık  Marmara
137 Gülseren Güneş Akdeniz
138 Gülsün  Karan  Doğu Anadolu
139 Gülüzar  KÜÇÜK Karadeniz
140 Habibe  Atçakan  Marmara
141 Habibe  Tandoğan  Ege
142 Habibe Yılmaz İç Anadolu
143 Habip Kaya Doğu Anadolu
144 Hacer Kelber Güneydoğu Anadolu
145 Hale  Özcan  İç Anadolu
146 Hamide Şenel Doğu Anadolu
147 Handan Altuntaş Tayfur Marmara
148 Hanife Alağaş Doğu Anadolu
149 Hanife Öktay Doğu Anadolu
150 Hanife Pazar Marmara
151 Hatice Akpinar Doğu Anadolu
152 Hatice Arkalı Akdeniz
153 Hatice Diri Doğu Anadolu
154 Hatice Görgülü Ege
155 Hatice Gülaçtı Akdeniz
156 Hatice Kalender Karadeniz
157 Hatice Karatay Ege
158 Hatice Sağlam İç Anadolu
159 Hatice  Yararoğlu  İç Anadolu
160 Hatice  Yılmaz  Marmara
161 Hatice Nur Epcim Karadeniz
162 Haticetül Kübra  Tülü İç Anadolu
163 Haticetülkübra Abbasioğlu İç Anadolu
164 Haydar Özdemir Güneydoğu Anadolu
165 Helime Daldal Akdeniz
166 Helin  Durmuş  Güneydoğu Anadolu
167 Hicret Keklik İç Anadolu
168 Hilal Çakar Doğu Anadolu
169 Hilal Gülsüm Teke Karadeniz
170 Hübeyit Karakoca İç Anadolu
171 Hülya Şahin Karadeniz
172 Hümeyra Çelik Marmara
173 Hümeyra Keleş Marmara
174 Hüseyin Göçer İç Anadolu
175 İbrahima Alim İç Anadolu
176 İkranur Altuntop Marmara
177 İlker Geçer Güneydoğu Anadolu
178 İlknur Keskin Marmara
179 İrem Atlı Karadeniz
180 İsmail Çalık Ege
181 İsmail Furkan Duman Marmara
182 Kevser Doğan Güneydoğu Anadolu
183 Kevser Karakulunç Marmara
184 Kevser Türk Marmara
185 Kevser Uysal Marmara
186 Kevser Sena Erdoğdu İç Anadolu
187 Keziban Nevruz İç Anadolu
188 Kübra  Boz Marmara
189 Kübra Çelik Doğu Anadolu
190 Kübra Ekinci Güneydoğu Anadolu
191 Kübra Ergün Marmara
192 Kübra Küpeli Marmara
193 Leyla Ağdalyan Güneydoğu Anadolu
194 Leyla Yıldırım  Doğu Anadolu
195 Makbule  Olpak İç Anadolu
196 Mediha Dev Güneydoğu Anadolu
197 Mehmet Sezen Güneydoğu Anadolu
198 Mehmet Akif  Kahraman  Doğu Anadolu
199 Mehmet Ali Ay Doğu Anadolu
200 Melek Torun Güneydoğu Anadolu
201 Melike Yerlikaya Akdeniz
202 Merve Demirel İç Anadolu
203 Merve Günay Ege
204 Merve Haşlamaz İç Anadolu
205 Merve Esra Akça Doğu Anadolu
206 Merve Kevser Sir Doğu Anadolu
207 Merve Sena Bayköse Doğu Anadolu
208 Meryem  Başdinç Doğu Anadolu
209 Meryem Bostan Marmara
210 Meryem Yakşi Doğu Anadolu
211 Meryem Yılmaz Doğu Anadolu
212 Meyrem  Zengin  Doğu Anadolu
213 Meryem Azra Erdoğan Doğu Anadolu
214 Mete Akcan Marmara
215 Mikail Yakut Doğu Anadolu
216 Mine Yılmaz İç Anadolu
217 Mustafa Kabakçılı Marmara
218 Mustafa Öztürk İç Anadolu
219 Müberra Aktürk Güneydoğu Anadolu
220 Mücella Tapan Doğu Anadolu
221 Mülhime Nur  Öztürk Marmara
222 Mürüvvet  İpek Ege
223 Nargis Yaqobi Ege
224 Nazife Mutluer  Marmara
225 Nazmiye Fidan Kaşdibi  Marmara
226 Nefise Ünal Marmara
227 Nesibe Duran Karadeniz
228 Nesibe Feyza  Büyükdinç  Marmara
229 Nesime Yılmaz Marmara
230 Neslihan Keskin Güneydoğu Anadolu
231 Nur Şevval  Karkaş Doğu Anadolu
232 Nuran  Kanarya  Doğu Anadolu
233 Nuray  Acar İç Anadolu
234 Nurdan  Ayaz Akdeniz
235 Nurdan Keskin İç Anadolu
236 Nurgül  Dirier  Güneydoğu Anadolu
237 Nurgül Yılmaz Marmara
238 Nurhan Kalkan Doğu Anadolu
239 Nurhayat Çolaker İç Anadolu
240 Osman Karakoç İç Anadolu
241 Osman Sezgin Doğu Anadolu
242 Ömer Derin Doğu Anadolu
243 Ömer Şahbudak Akdeniz
244 Ömer Taş Doğu Anadolu
245 Özlem Dengiz Dağ Doğu Anadolu
246 Pervin Öner Ege
247 Rabia Karaman Marmara
248 Rabia Nur  Tüfekçi  Marmara
249 Rahime Daş Güneydoğu Anadolu
250 Raif Aktaş Marmara
251 Rana Özkırşehirli İç Anadolu
252 Reyhan Kalkan Marmara
253 Reyhan Karasakal  Güneydoğu Anadolu
254 Rıdvan  Tokgöz Marmara
255 Rukiye Akbulut Marmara
256 Rukiye Atılgan Güneydoğu Anadolu
257 Rukiye İlik Güneydoğu Anadolu
258 Rümeysa Aktaş Marmara
259 Rümeysa Yılmaz Güneydoğu Anadolu
260 Rüveyda Aşcı İç Anadolu
261 Rüveyda Nigar İç Anadolu
262 Sabit Can  Bayraktar Akdeniz
263 Sabriye Serdem Konuk İç Anadolu
264 Saniye Süngür Marmara
265 Sariye Özmantar  Güneydoğu Anadolu
266 Sebile Yıldız İç Anadolu
267 Seçil Kızılkaya Doğu Anadolu
268 Seda Güneyli  Güneydoğu Anadolu
269 Seda Şeyda  Gözübüyük  Güneydoğu Anadolu
270 Sefa Topcu İç Anadolu
271 Selma Akdemir Güneydoğu Anadolu
272 Selma Kuyucu Marmara
273 Selva Kahveci Marmara
274 Sema Özgan Güneydoğu Anadolu
275 Semanur Çabuk Güneydoğu Anadolu
276 Semiha Ekinci Doğu Anadolu
277 Sena Nur Panzehir Marmara
278 Serap Günçe Marmara
279 Sevde Sarı Ege
280 Sevgi Uzun Marmara
281 Sevilay Erdoğan Ege
282 Seyyid Enes Kılıç Güneydoğu Anadolu
283 Sibel Er Güneydoğu Anadolu
284 Songül Ekinci Marmara
285 Sueda Akkuş Marmara
286 Sultan Deniz Güneydoğu Anadolu
287 Sultan Turan İç Anadolu
288 Sümeyra  Bozkurt Güneydoğu Anadolu
289 Sümeyra Tuzcu Doğu Anadolu
290 Sümeyya Hatun  Çabuk  İç Anadolu
291 Sümeyye Abdulletif  Güneydoğu Anadolu
292 Sümeyye Balcı Marmara
293 Sümeyye Bektaşoglu Karadeniz
294 Sümeyye Burak Güneydoğu Anadolu
295 Sümeyye Karabacak İç Anadolu
296 Sümeyye  Özoy İç Anadolu
297 Sümeyye Öztürk İç Anadolu
298 Sümeyye  Şahin  Marmara
299 Sümeyye  Yıldız  Doğu Anadolu
300 Şaban  Tarhan  Güneydoğu Anadolu
301 Şerife Şahin Güneydoğu Anadolu
302 Şevval Soysal Güneydoğu Anadolu
303 Şeyma  Semiz Marmara
304 Şeyma Toptik Güneydoğu Anadolu
305 Şeyma Yazıcı Marmara
306 Şeyma Nur  Oruk Doğu Anadolu
307 Şule Çakır Akdeniz
308 Şüheda Arı İç Anadolu
309 Şüheda Börü Güneydoğu Anadolu
310 Tuba Saymaz Marmara
311 Tuğba  Dikbaş Marmara
312 Tuğba İpekten Doğu Anadolu
313 Tuğba  Tekkoyun  Ege
314 Tuğçe Durmuş İç Anadolu
315 Ülkü Yegin İç Anadolu
316 Ümmü Gülsüm Saka Karadeniz
317 Ümmü Habibe Serkan İç Anadolu
318 Ümmügülsüm Kabakçılı Marmara
319 Ümmühan  Bayrakçı Marmara
320 Ümmühan Taşer Karadeniz
321 Velat  Özses Doğu Anadolu
322 Yasemin Ardıç Karadeniz
323 Yasemin Çendeoğlu Marmara
324 Yasemin  Keskin  Marmara
325 Yavuz Said Cesur  Güneydoğu Anadolu
326 Yeter Demir Güneydoğu Anadolu
327 Yeter Sinaci Marmara
328 Yunus Özmen Güneydoğu Anadolu
329 Yunus Yaltagil Güneydoğu Anadolu
330 Yunus  Özgelen  İç Anadolu
331 Yurdan Ertuğay  İç Anadolu
332 Zahide Büyükli Marmara
333 Zehra Yavuz İç Anadolu
334 Zehra Turhan İç Anadolu
335 Zehra Aktürk Ege
336 Zehra Nur Görhan Güneydoğu Anadolu
337 Zeynep Zariç Doğu Anadolu
338 Zeynep Bütün Doğu Anadolu
339 Zeynep Kaya Güneydoğu Anadolu
340 Zeynep Keskin Akdeniz
341 Zeynep Özcan Karadeniz
342 Zeynep Süslü İç Anadolu
343 Zeynep Aydın Marmara
344 Zeynep Bayrakçı Akdeniz
345 Zeynep Mısırcı Güneydoğu Anadolu
346 Zeynep  Karakaş  Doğu Anadolu
347 Zeynep  Şaşkan  Ege
348 Zeynep Abi Güneydoğu Anadolu
349 Zeynep Şeyma Bilgin Marmara
350 Züleyha Baş Ege


Görüntülenme: 1872
▪ Günü Ayeti
Allah´a ve ahiret gününe inanmadıkları halde mallarını, insanlara gösteriş için sarfedenler de (ahirette azaba dûçâr olurlar). Şeytan bir kimseye arkadaş olursa, ne kötü bir arkadaştır o! Nisa Suresi, 38
▪ Günün Hadis-i Şerifi
Resulullah (sa) buyurdular ki: "İsa aleyhisselam hırsızlık yapan bir adam görmüştü: "Hırsızlık mı yaptın?" dedi. Adam: "Asla! Kendisinden başka ilah olmayan Zat'a yemin olsun" diye cevap verince Hz. İsa: "Allah'a inandım, gözlerimi tekzib ettim!" dedi." Buhari, Enbiya 48; Müslim, Fezail 149, (2368); Nesai, Kudat 36, (8, 249)
▪ Üye Dernekler

Hakkımızda | Programlar | Haberler & Duyurular | Galeri | Üye Dernekler | İletişim |
© 2014 Tidef.org Tüm Hakları Saklıdır.
Mavigen Digital Agency